Новини

Обрано Генерального директора Державного підприємства «Державний експертний центр МОЗ України»

24 листопада 2015 року у МОЗ України під головуванням Міністра охорони здоров’я України О. Квіташвілі відбувся повторний відкритий конкурс учасників на заміщення вакантної посади Генерального директора ДП «Державний експертний центр МОЗ України».

Як відомо, попередній конкурс на цю посаду відбувся в серпні поточного року. Скасування його результатів та переоголошення було зумовлене тим, що визначення переможця відбулося раніше, ніж звільнилась вакансія, про що повідомлялося на офіційному сайті МОЗ http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20151030_d.html

Сьогодні у конкурсі взяло участь 7 претендентів на цю посаду, що пройшли конкурсний відбір.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 №777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки» члени Комісії заслухали конкурсні пропозиції з управління підприємством кожного із учасників та проаналізували відповідність учасників та їх конкурсних пропозицій встановленим вимогам. За результатами відкритого голосування переможцем конкурсного відбору стала Талаєва Тетяна Володимирівна.

Тепер, відповідно до чинного законодавства (ст. 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та Постанови КМУ № 818 від 09.10.2013 р.), МОЗ України має погодити кандидатуру Талаєвої Т.В. з місцевою владою. Лист з відповідним клопотанням буде направлено Голові КМДА Віталію Кличку.

Після погоджувальних процедур Міністром буде підписано відповідний наказ МОЗ України про призначення.

Комментировать

Нажмите для комментария