Новини

Обласні держадміністрації щомісяця звітуватимуть щодо програми «Доступні ліки»

програма доступні ліки_медпросвіта

Уляна Супрун повідомила про рішення Кабінету Міністрів обов’язати держадміністрації звітувати щодо виконання програми «Доступні ліки»

«На попередньому засіданні Кабінету міністрів прийнято протокольне рішення, що кожен голова ОДА несе персональну відповідальність за програму «Доступні ліки». Якщо в регіоні є проблеми, Прем’єр-міністр напряму спілкуватиметься з головою ОДА. Ми вимагатимемо, щоб кожного місяця до 10 числа звітували щодо декотрих індикаторів програми», — заявляє Супрун.

Таке рішення пов’язане з проблемами у виконанні урядової програми на початку року, коли пацієнти просто не могли отримати необхідні їм ліки безкоштовно або за низькою ціною через те, що облдержадміністрації вчасно не розподілили кошти, надані їм за програмою.

МОЗ: Урядова програма «Доступні ліки» знову працює в усіх регіонах країни

Для того щоб виправити ситуацію з «доступними» ліками, доступ до яких не могли отримати тисячі українців, Кабінету міністрів знадобилося більше місяця. Вони постійно зв’язувались з місцевою владою для прискорення процесу розподілу фінансування.

Гройсман: За невиконання урядової програми «Доступні ліки» посилимо відповідальність

Уряд розробив основні показники виконання програми «Доступні ліки» щодо яких держобладміністрація подаватиме звіт: кількість аптечних закладів, які беруть участь у програмі; сума використаних коштів протягом звітного місяця; кількість виписаних рецептів, за яким здійснено відшкодування вартості лікарських засобів; середня вартість рецепта і відсоток використаних коштів від цільової субвенції.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook