Новини

Обладнання для Українських лікарень купуватиме Японія

29 липня в МОЗ відбулася зустріч заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика з представниками Посольства Японії в Україні та JICS з питань реалізації гранту на закупівлю спеціального обладнання для українських медичних закладів за кошти Уряду Японії.

Проект здійснюється на виконання домовленостей між Урядом України та Урядом Японії та має на меті закупівлю та поставку спеціального медичного обладнання до ряду закладів охорони здоров’я Києва та областей (Харківської, Дніпровської, Запорізької) на загальну суму 5 млн дол. США.

Під час зустрічі сторони обговорили план проведення місії JICS до лікувальних закладів з метою перевірки приміщень для майбутнього розташування обладнання, перелік медичного обладнання, що планується до закупівлі у рамках гранту, перелік лікарень, які можуть його отримати, особливості ввезення медичних товарів до України та їх доставку до закладів охорони здоров’я, проведення навчань серед медичного персоналу щодо користування отриманим обладнанням тощо.

Заступник Міністра підкреслив, що важливою умовою закупівель є не лише питання ціни обладнання та його встановлення в лікарнях, а й питання якості та можливості його подальшого сервісного обслуговування. «Використання імпортного медичного обладнання в Україні обов’язково має мати технічні можливості для експлуатації на роки», — зауважив він.

Місія JICS пробуде в Україні до 08 серпня. Протягом цього часу спільно з представниками МОЗ України японська сторона має намір відвідати заклади охорони здоров’я та оцінити технічні можливості для встановлення обладнання, фіналізувати перелік закладів та необхідного медичного обладнання, яке потрібно закупити, деталізувати умови проведення закупівель.

Відповідний протокол щодо узгодження умов та процедур закупівлі спеціального медичного обладнання між МОЗ України та Посольством Японії буде підписаний за результатами роботи місії.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook