Вибір редакції Новини

НСЗУ повідомила про офіційний запуск першої програми медичних гарантій в повному обсязі

Згідно з офіційним повідомленням Національної служби здоров’я України, ПМГ або перелік медпослуг гарантованих державою пацієнту запрацював з 1 квітня 2020 року в повному обсязі.

Таким чином, незважаючи на ситуацію в Україні, запланований старт медичної реформи для медзакладів вторинної ланки та спеціалізованих медичних закладів вирішили не відтерміновувати. Таким чином, найближчим часом в лікарнях запрацює нова система фінансування за принципом «Гроші йдуть за пацієнтом»

Як повідомляє прес-служба Національної служби здоров’я України (НСЗУ), договори з НСЗУ на надання медичних послуг за ПМГ підписали 1524 заклади спеціалізованої медичної допомоги, зокрема 50 приватних.

«Це 90% закладів, які подали свої пропозиції НСЗУ. Ще 138 проектів договорів очікують підписання. Отже, практично всі комунальні медичні заклади (районні, міські, обласні лікарні) країни ввійшли в реформу й отримуватимуть кошти за договором з НСЗУ. Відсьогодні гроші підуть за пацієнтом у поліклініки та спеціалізовані заклади», — повідомляє НСЗУ.

Лікарі-спеціалісти в амбулаторіях працюватимуть по-новому: Менше консультацій – більше практики

Загалом проекти договорів отримали 1662 постачальники спеціалізованої медичної допомоги. Найбільше договорів підписано в Харківській (132), Дніпропетровській (110) та Львівській (102) областях.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook