Новини

НСЗУ: До медичної реформи приєднались 462 медзаклади

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

Нацслужба здоров’я офіційно підтвердила підписання договору, за яким медзаклади почнуть отримувати фінансування за новою системою.

Таким чином ці 482 медзаклади почнуть отримувати фінансування за новим принципом починаючи з жовтня 2018 року. Замість надання медичної субвенції на утримання медзакладів в регіонах, Національна служба здоров’я виплачуватиме кошти за ті медичні послуги, які лікарі надаватимуть населенню згідно з підписаними деклараціями.

«З жовтня 2018 року на фінансування за тарифами перейдуть 389 комунальних медичних закладів, 40 приватних клінік та 33 лікарі-ФОП, де пацієнтів обслуговують сімейні лікарі, педіатри і терапевти», — повідомляє прес-служба МОЗ.

Цікаво, що чого разу подали документи на підписання договору з НСЗУ медзаклади з абсолютно всіх регіонів України. Окремо МОЗ опублікувало повний перелік медзакладів, які вже працюють за принципом «Гроші йдуть за пацієнтом» в електронному трекері Нацслужба здоров’я України.

Зазначимо, що ще не всі медичні установи первинної ланки приєднались до медичної реформи. Наразі медичні послуги за мед реформою від МОЗ отримуватимуть 23 мільйони осіб, з яких 10 мільйонів вже підписали декларацію зі своїм сімейним лікарем.

МОЗ направило в регіони 400 тисяч доз інактивованої вакцини для профілактики поліомієліту

Решта медичних установ первинної ланки мають підписати договір з НСЗУ до кінця року. Фінансування за новою системою вони вже отримуватимуть з наступного року, а поки для них збережуть медичну субвенцію за старою системою.

Комментировать

Нажмите для комментария