Выбор редакции Новости

Новий законопроекти від Супрун: Ті ж матрьошки, тільки в профіль

Уляна Супрун_Медпросвіта

Пам’ятаєте, як у дитинстві ми с захопленням роздивлялись малюнки в журналах, під якими був напис: «знайди 10 відмінностей».

Пропонуємо вам згадати дитинство та зняти 10 відмінностей в законопроектах Кабміну № №6329 (який був відхилиний Верховною радою) та  №6604.

В чому інтрига?

Про це розповіла Уляна Супрун:

«На початку червня ми представляли у Верховній Раді проект закону 6327, яких проголосували народні депутати. Також було представлено ще один законопроект, яких не було проголосовано – на внесення змін до бюджетування. Ми сподіваємося, що до кінця цієї сесії і законопроект 6327 буде проголосовано у другому читанні, та буде прийнято законопроект про внесення змін до бюджетного кодексу. Зараз над документом працювала робоча група разом з МОЗом, щоб вдосконалити законопроект, внести ті поправки, про які йшла мова, та нарешті проголосувати його хоча б в першому читанні. Після проведеної роботи ми перереєстрували законопроект 6604, завдяки якому зміниться бюджетування реформ. І, як я вже казала, система і-хелс є дуже важливою частиною цих реформ»

Новий документ №6604 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів» був поданий до Верховної Ради 21 червня.

Нагадаемо, що опередній законопроект №6329 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» не набрав необхідних голосів. За нього проголосувало лише 196 депутатів. Парламентарії також не підтримали направлення проекту закону до профільного комітету на доопрацювання, а також повернення його суб’єкту внесення.

Оскільки Рада «забракувала» попередній законопроект та навіть не дозволила повернути його на доопрацбвання, то Кабмін вирішив зробити хитріше, і той же самий законопроект вніс повторно. Але під ішним номером – вже як законопроект №6604.

Відзначимо, що проект змін до Бюджетного кодексу №6329 йде в комплексі з законопроектом №6327 «Про фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», за який депутати проголосували в першому читанні і відправили його на доопрацювання в комітет з питань соцполітики. Тобто без змін в бюджетному Кодексі, законопроект 6327 взагалі недієздатний.

До речі, хіба такий крок не єпрямим тиском на депутатів?

ЗНАЙДИ 10 ВІДМІННОСТЕЙ

Законопроект 6604        Законопроект 6329

 

 

Комментировать

Нажмите для комментария

Здравствуйте,
Выйти

    Мы на Facebook