Новини

Новий тренд серед українських медиків: Робота доглядальницею в країнах Європи

Семейный врач_Медпросвита

Дійсно, ворота найближчих сусідів Європи прикриваються. Вже достатньо набрали лікарів і навіть медсестер. Але вакантна робота доглядальницею.

І це нормальна практика для Європи, де надзвичайно широко працює мережа будинків для людей похилого віку. Через велике навантаження, молоді люди в більшості не можуть доглядати за батьками, а тому, підходячи до похилого віку, європейці обирають для себе найзручніший пансіонат і переїжджають до нього. Хто має більше статків, наймають доглядальниці для себе, продовжуючи життя у власному домі.

Та не всі європейці бажають працювати зі старими. Людям похилого віку потрібен не тільки догляд, а й медична допомога, весь час. Саме тому, найбільшу заробітну плату, а саме від 800 до 2000 євро отримують доглядальники з медичною освітою.

Молодий хірург Сергій Вусенко працює в Норвегії нянею вже другий рік.

«На зарплатню молодому хірургу не прожити, а друзі підказали, що в Норвегії гарно платять в домах для людей похилого віку. І я працюю там нянею. Так, я втратив професію хірургу, проте жити на щось потрібно!».

І в такій роботі є свої плюси. В першу чергу менша кількість документів, які треба подати, щоб претендувати на вакансію. Друга – аналогічна по рівню з лікарями зарплатня. Третя – на цю посаду можуть претендувати, як лікарі, так і медсестри.

Окремо нагадаємо, що народні депутати Верховної Ради постійно вказують на велику кількість медиків, які покидають Україну заради роботи в Європі.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook