Новини

Новий порядок оплати праці медпрацівників

Оплату праці медпрацівникам проводять відповідно до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення (далі — Умови оплати праці), затверджених наказом Мінпраці, МОЗ від 05.10.2005 № 308/519. Здійснюють оплату праці за фактично відпрацьований час, зважаючи на посадовий оклад та враховуючи підвищення, доплати і надбавки, передбачені Умовами оплати праці.

Відповідно до пункту 1.6 Умов оплати праці, керівник закладу затверджує конкретні розміри доплат, надбавок та інших виплат в межах фонду заробітної плати.

Розміри посадових окладів працівників визначають за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки. Тарифний розряд працівника залежить від кваліфікаційної категорії, присвоєної за результатами атестації.

Відповідно до постанови КМУ від 06.04.2016 № 288 (далі — Постанова № 288), із 1 травня 2016 року передбачене підвищення посадових окладів медичних працівників. Зокрема, для медичних сестер встановлено такі розміри посадових окладів:


Зазначимо, що збільшено посадовий оклад працівника 1-го тарифного розряду, відповідно до якого обчислювалися розміри посадових окладів бюджетників, тепер він становить 1185 грн. (був — 1113 грн.).

Керівники лікувально-профілактичних закладів мають внести зазначені зміни до штатних розписів, тарифікаційних списків із урахуванням нових розмірів ставок заробітної плати (посадових окладів), визначених Постановою № 288, враховуючи, що підвищення заробітної плати здійснюють в межах видатків на оплату праці, передбачених у кошторисах.

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook