Новини

Новинки від МОЗ: в Україні з’являться фахівці з Оцінки технологій охорони здоров’я

Харківський Національний фармацевтичний університет розпочинає підготовку фахівців з оцінки технологій охорони здоров’я. які забезпечуватимуть комплексну незалежну експертизу ефективності застосування технологій охорони здоров’я у контексті медичних, економічних, соціальних та етичних питань.

За інформацією МОЗ, освітньо-професійна програма «Оцінка технологій охорони здоров’я» з підготовки фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти розроблена у Національному фармацевтичному університеті.

«Цей університет має достатній освітній, науковий, методичний досвід, кадровий потенціал та відповідне матеріально-технічне забезпечення для підготовки експертів з оцінки технологій охорони здоров’я. Розробкою програми займалась робоча група українських науковців, які враховували міжнародний досвід та консультувалась з потенційними роботодавцями» — розповіли фахівці МОЗу.

Студенти навчатимуться 1,5 року за спеціальністю «Фармація, промислова фармація», а по закінченні отримають диплом магістра і кваліфікацію експерта з оцінки технологій охорони здоров’я.

По закінченні програми фахівці зможуть моделювати та проводити оцінки технологій охорони здоров’я, доцільності їх застосування та включення у стандарти лікування і програми відшкодування. Такі навички затребувані в урядових організаціях, вітчизняних та міжнародних НТА-агентствах, експертних групах, закладах вищої освіти, науково-дослідних інститутах, лабораторіях, закладах охорони здоров’я, фондах медичного страхування тощо.

Прийом документів триватиме з 2 по 23 вересня.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції