Новини

Нові напади на медпрацівників: На чергового лікаря напали, погрожували зброєю та нанесли побої

Врач сложил руки_медреформа_медпросвіта

На Першотравенську міськлікарню напали з автоматичною та травматичною зброєю, побили чергового лікаря та розтрощили кабінет реанімації.

В ніч з 2 на 3 червня невідомі подзвонили до лікарні і попросили приїхати лікаря, через те, що одному з компанії людей стало погано. Черговий лікар повідомив невідомим, що не може за законом покинути робоче місце та порекомендував викликати швидку або привезти пацієнта самостійно. У відповідь лікарю почали погрожувати розправою.

Через декілька годин до лікарні прибув позашляховик з озброєними особами, увірвались до прийомного відділеня, нанесли важки травми черговому лікарю, а також розтрощили кабінет реанімації. Лікаря поставили на коліна та змусили вибачатись через відмову виїхати на їх виклик.

Как защититься врачу Скорой от пациентов с кислотой и ножом в руке?

На щастя свідки подій змогли викликати поліцію. Наразі за попередньою інформацією лікар знаходиться у реанімаційному відділенні з черепно-мозковою травмою, зламаними ребрами, кінцівками та численними гематомами по всьому тілу.

Є інформація, що нападники належать до місцевої ОЗГ, якою керує один з приватних підприємців міста.

Необхідно зазначити, що в Першотравневому це не перший випадок нападу на медичних працівників, як і загалом по Дніпропетровській області. Тільки за минулий рік було зафіксовано більше 5 випадків нападу на працівників швидкої допомоги. Тоді навіть розглядалось рішення, що в деякі райони області та міста Дніпро разом з бригадою швидкою буде приїжджати екіпаж поліції.

Незащищенность врачей – наши реалии!

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook