Новини

Нове керівництво МОЗ зробить все можливе для зростання заробітної плати лікарів

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

За словами очільниці МОЗ Зоряни Скалецької, вже розпочато діалог з Міністерством фінансів щодо залучення коштів на збільшення зарплат. В той же час, обіцяють використати і наявні в МОЗ ресурси.

«Стосовно фінансування я веду діалог з міністерством фінансів. Але поки система така: щойно буде зростання економіки — відбудеться зростання заробітних плат. Проте ми зробимо все можливе, щоб підвищити заробітню плату з тих ресурсів, що має міністерство зараз», — повідомляє очільниця МОЗ.

Зазначимо, що план реформи охорони здоров’я передбачав зростання заробітної плати медичних працівників на всіх рівнях. Для цього планувалось збільшення бюджету галузі охорона здоров’я, а також більш виважене використання наявних ресурсів.

Нова міністерка охорони здоров’я назвала першочергові завдання для МОЗ

Наприклад, лікарі первинки мають почати отримувати реально збільшену зарплатню з урахуванням кількості пацієнтів, яким вони надають медичні послуги. Кошти які раніше направлялись на утримання медзакладів, тепер мають бути направлені НСЗУ на обслуговування пацієнтів за чітко визначеними тарифами. В цей ж тариф входить робота лікаря.

Комментировать

Нажмите для комментария