Новини

Нове керівництво МОЗ продовжить реформу телемедицини Уляни Супрун – Радуцький

Радуцький

За словами народного депутата Михайла Радуцького, eHealth має і далі розвиватись. Електронна система охорони здоров’я вже зарекомендувала себе Одеській області і планується її впровадження на території Донецької і Луганської областей.

«Що стосується телемедицини – як приклад я б взяв Одеську область. Там, я бачив своїми очима, телемедицина знімає величезну кількість проблем, які виникають через дефіцит лікарів і обладнання. На практиці є сільська амбулаторія з спеціальним обладнанням. А в Одеській області це вже усюди. Там навіть сімейний лікар може підключити хворого до апаратів, його обстежать, без виїзду куди-небудь. Пацієнт зможе отримати всі необхідні консультації», — заявляє Михайло Радуцький.

При цьому, для подальшого впровадження телемедицини в Україні, необхідно провести серйозну роботу для створення відповідної інфраструктури.

«Сьогодні найбільша проблема медицина в малих містах і селах. Там просто відсутня інфраструктура. Ліпше вже у більших містах. Але неможна відірвати медицину від інших проблем. Необхідно все вирішувати комплексно», — переконаний народний депутат від партії «Слуга Народу».

Радуцький: Я взяв особисте забов’язання перед президентом України змінити медицину на краще

Нагадаємо, що керівництво партії Слуга Народу вже заявляли, що позитивні зміни у галузі після реформ Супрун буде збережено, в той же час, ряд змін потребують детальної перевірки.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції