Новини

Нова Верховна Рада хоче прибрати з медреформи все, що не подобається людям – Супрун проти

За словами очільниці МОЗ Уляни Супрун, при спілкуванні з новообраними депутатами їй повідомили, що з реформи «приберуть все, що не подобається людям». Вона ж переконана, що нічого прибирати не треба – потрібен лише час, щоб все запрацювало.

В.о. міністра охорони здоров’я переконана, що все запрацює за декілька років, але уже зараз заявляє, що новообрані депутат критикують медичну реформу. З її слів, вона само почула, як один з критиків-депутатів говорив: «Ми будемо прибирати все, що не подобається людям, а залишимо тільки те, що подобається».

З 2020 року пацієнти більше не повинні будуть купувати ліки, якщо вони лікуються в лікарні за направленням

«Але ми би всі хотіли їсти, що захочеться, не займатись спортом, спати, палити, вживати алкоголь, робити, що заманеться. Але буде від цього краще нашому здоров’ю? Через 5-10 років побачимо негативні наслідки цього», — переконана Уляна Супрун.

Вона переконана, що нова система, яку поки продовжує впроваджити керівництво МОЗ, буде працювати виключно на користь людям, але для повного впровадження на всіх ланках, як нової системи фінансування, так і сучасних методів лікування необхідно трохи часу.

У МОЗ пропонують відмінити стару систему кваліфікації лікарів на користь індивідуальних ліцензій на три роки

«Якщо ми не будемо викидати все, що сталось за останні три-п’ять років, а продовжувати впроваджувати… гадаю, через декілька років ми зможемо побачити, що наша система працює, як в Європі», — пояснює Супрун.

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • Доброго вечора, Медичну реформу не треба відміняти, але потрібно зібрати за круглим столом тих хто придумав реформу і народ, який працює в медицині і лікується і нову владу і найти спільну мову і все, всім буде добре і всі будуть задоволенні!
    З повагою Ірина!