Новини

НМАПО ім. Шупика отримала сертифікат за новою версією ІSO

НМАПО імені П.Л. Шупика стала першим вищим навчальним закладом і однією з перших установ в Україні, яка підтвердила свій рівень за стандартом нової версії міжнародного стандарту ІSO 9001:2015 «Системи менеджменту якості. Вимоги», що свідчить про міжнародне визнання якості її освітньої діяльності.

Перший сертифікат виданий німецьким сертифікаційним органом DQS-UL Group (на німецькій та українській мовах), другий сертифікат єдиного міжнародного зразка IQNet, виданий недержавною, некомерційною організацією, яка розташована в місті Берні (Швейцарія), що об’єднує провідні органи з сертифікації з 34 країн світу.

«Отримані сертифікати свідчать про високий рівень якості і лідерські позиції у таких сферах функціонування НМАПО імені П.Л. Шупика як післядипломна медична освіта та безперервний професійний розвиток лікарів та провізорів; підготовка науково-педагогічних кадрів; науково-дослідна діяльність; надання медичної допомоги. Наприклад, кожен лікар відтепер зможе отримувати більш якісні знання та практичні навички, буде включатися до системи моніторингу задоволеності споживачів освітніми послугами, зменшиться документальне навантаження під час оформлення та навчання тощо», – зазначив ректор, академік НАМН України, професор Юрій Вороненко.

Під час урочистого вручення сертифікатів віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, президент Української асоціації якості Петро Каліта наголосив: «Фахівцями міжнародного рівня визнано, що академія – це добре збалансована і розвинута організація, в якій є професійний, кваліфікований персонал, здатний виконувати свою роботу на високому рівні; ефективно розподілені функціональні обов’язки, оптимізовані процеси, пов’язані з наданням освітніх послуг, існують стандартизовані описи основних процесів, засоби контролю системи управління якістю, які добре відрегульовані і підтримуються в робочому стані».

Читайте також: У НМАПО ім. П.Л. Шупика розробили методичні рекомендації з організації лікувально-евакуаційного забезпечення населення при надзвичайних ситуаціях

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook