Статті

Необхідне подальше дослідження етіології інсульту і активне виявлення  факторів ризику у молодих пацієнтів.

Інсульт — набагато більш різнорідне захворювання, ніж ГІМ, який частіше пов’язують з коронарним атеросклерозом. При цьому вплив гіпертонії на мозкові артерії може викликати інсульт при відсутності атеросклеротичного ураження. Таким чином, може бути недоречним робити висновок про те, що загальні фактори ризику не беруть участь в розвитку інсульту серед пацієнтів молодого віку.

Необхідне подальше дослідження етіології інсульту і активне виявлення  факторів ризику у молодих пацієнтів.

«Ми можемо вважати, що частина інсультів у молодих людей, викликаних факторами ризику серцево-судинних захворювань, аналогічна ГІМ у молодих людей. Найбільш поширеною думкою до нашого дослідження було те, що шматок пирога, який представляють інсульти, викликані факторами ризику серцево-судинних захворювань, стає більше «, — стверджує дослідник. « У цьому дослідженні ми змогли показати, що це переконання може не відповідати дійсності ».

Швидше, частка інсультів, викликаних некардіоваскулярнимі факторами ризику, може зрости, сказав професор Лепперт. Також можливо, що поліпшене виявлення і діагностика інсульту сприяли очевидному збільшенню частоти захворюваності. Діагностичне тестування і МРТ набули широкого поширення, як і загальновідомі відомості про симптоми інсульту.

«Результати є закликом до дії для ранньої діагностики і лікування агресивних чинників ризику, таких як гіпертонія, діабет, дисліпідемія і куріння. Можливе відволікання уваги на інші рідкісних причини інсульту у молоді, таких як гиперкоагуляция, ВІЛ, розшарування і т.д.», — продовжив він. Доведено, що агресивні втручання, спрямовані на такі фактори ризику, знижують ризик інсульту, а також можуть зберігати пам’ять і знижувати ризик когнітивних порушень або деменції.

За словами Гутьєрреса, неврологи повинні провести «вичерпне» дослідження етіології інсульту. Їм слід активно прагнути до виявлення традиційних факторів ризику в більш молодому віці і приділяти особливу увагу строгим цілям контролю факторів ризику.

Нарешті, неврологи повинні «встановити тісний зв’язок з лікарями первинної медико-санітарної допомоги, щоб вони розуміли, що суворе дотримання цільових показників контролю факторів ризику необхідно для подальшого зниження ризику інсульту та інвалідності», — уклав Гутьєррес.

Комментировать

Нажмите для комментария