Новини

Нема в тебе пацієнтів? Не буде фінансування, не буде в тебе роботи

Підвищення кваліфікації лікарів_медпросвіта

Новий принцип фінансування не передбачає утримання лікарів, які не змогли набрати пацієнтів. Медичні заклади їх будуть просто звільняти.

Принцип «Гроші йдуть за пацієнтом», який був сьогодні офіційно прийнятий разом з законопроектом від МОЗ №6327 повністю змінить життя лікарів. Конкуренція, яку так хотіли бачити Супрун та її команда скоротить неефективних лікарів, які не зможуть набрати для себе пацієнтів. Адже на таких просто не будуть виділяти кошти.

Кошти на медичну реформу надали. Законопроект Супрун №6604 прийнято в цілому

Навіть, якщо сімейний лікар, терапевт чи педіатр працює офіційно у медичному закладі, згідно з новим законом, зарплатня лікаря за трудовим договором вираховуватиметься від задекларованої ним кількості пацієнтів. Заклад буде отримувати фінансування від НЗСУ, за певну кількість пацієнтів лікаря, або не отримуватиме, а тому, просто не буде утримувати такого лікаря.

Верховна Рада прийняла реформу Супрун 6327 у другому читанні! Реформа стартує!

Самі ж медичні заклади також зможуть переманювати лікарів до себе. З однієї сторони, лікарі отримають можливість бути привабливими та право на дійсно велику зарплату. З іншої сторони, якщо медичний заклад зовсім залишиться без лікарів, бо хтось їм запропонував більшу заробітну плату, то він буде переформатований, наприклад у хоспіс чи реабілітаційний центр.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook