Статті

Не перегодовуйте дітей та не переїдайте під час вагітності

Данні досліджень свідчать, що різко збільшилася кількість дітей у віці від двох до десяти років, які страждають надмірною вагою. В цьому винні батьки, які не вчать своїх дітей правильно харчуватися і годують їх продуктами з високим вмістом жирів а вуглеводів, стверджують лікарі.

Діти із зайвою вагою мають підвищений ризик захворювань серця та інсультів в ранньому віці. Вчені також повідомляють, що навіть якщо в майбутньому дитині вдасться схуднути, то збиток, нанесений серцю і артеріям в ранньому віці, буде супроводжувати їх протягом всього життя.

Дослідник доктор Лі Хадсон каже: «Ми діагностуємо метаболічний синдром і ранній діабет у дітей — це ті захворювання, які зазвичай зустрічаються серед людей у ​​віці старше 40 років. До нас приходять 13-річні діти, у яких рівень холестерину такий же, як у 50-ти літніх, а також 8-ми річні діти з високим кров’яним тиском. Це можна назвати лише одним словом — біда ».

Ожиріння є фактором ризику загибелі дітей і мертвонароджень.

У матерів, які страждають ожирінням, відсоток мертвонароджень і смерті дітей в ранньому віці тривожно великий. Вчені стверджують, що 10% матерів, які мали мертвонароджену дитину або чиї діти загинули в неонатальний період, мали зайву вагу.
Доктор Тоні Фалконер, президент Королівського коледжу акушерів і гінекологів (Royal College of Obstetrics and Gynecology), говорить: «Ожиріння є одним з ключових проблем охорони здоров’я, тому вагітні жінки, які страждають надмірною вагою, повинні знати про можливі ризики для них і їх дитини. В ідеалі, звичайно, було б добре, якщо жінка могла підтримувати здорову вагу до того, як завагітніє. Вагітним жінкам слід вести здоровий спосіб життя. У цьому їм можуть допомогти збалансоване харчування і помірні фізичні вправи ».

 

Комментировать

Нажмите для комментария