Новини

Не наш профіль, але: активісти заблокували ВР, вимагаючи зняти недоторканність з усіх депутатів

Разом з мітингом медків против медреформ та Супрун, велика кількість активість заблокувала всі виходи з парламенту. Будуть стояти поки не знімуть недоторканність з усіх нардепів

Центр протидії корупції, Нацкорпус та Автомайдан заблокували вулиці на Грушевського біля 1-3 під’їздів , а також на вулиці Садовій заблоковано підземний вхід до Верховної Ради. Затримують кожного нардепа, котрий намагається покинути будівлю парламенту та відправляють назад, голосувати за законопроект про зняття недоторканності.

Акції протесту почалися ще з ранку, коли активісти закидали димовими шашками будівлю по периметру та таким чином розпочали протест.

Зараз біля ВРУ знаходиться велика кількість силовіків, які будуть протидіяти активістам, які спробують прорватися до будівлю та залу парламенту. Як повідомляє «Обозреватель» між активістами та поліцією вже сталося декілька невеликих сутичок.

Обіцяють стояти до кінця.

Окремо нагадаємо, що вчора три нардепи Бахтєєва, Шурма та Мельничук зірвали кворум профільного комітету з питань охорони здоров’я на якому мала бути розглянути медична реформа.

Комментировать

Нажмите для комментария