Новини

У Києві на науковій конференції по гематології обговорювали розвиток служби крові

Захід відбувся в рамках V Ювілейного Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України»

У Києві пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю «Трансфузіологія та гематологія: новітні тенденції розвитку», організована кафедрою гематології та трансфузіології НМАПО імені П. Л. Шупика та Київським міським центром крові Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації.

Захід відбувся в рамках V Ювілейного Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України».

В ході конференції фахівці розглянули питання стану і перспектив розвитку служби крові, якості та біологічної безпеки у виробничій і клінічній трансфузіології, сучасних досягнень клінічної трансфузіології, сучасних напрямків розвитку гематології, нового у діагностиці та лікуванні залізодефіцитних станів.

Зокрема, в розділі, присвяченому стану і перспективам розвитку служби крові, за дорученням заступника Міністра охорони здоровя Ігоря Перегінця, з доповіддю «Перспективи реформування служби крові України відповідно до вимог Європейського Союзу та Ради Європи» виступив завідувач сектору безпеки крові Департаменту громадського здоров’я О. В. Сергієнко. У доповіді було представлено інформацію про результати заходів МОЗ України з реалізації Закону України «Про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони» в розділі Громадського здоров’я в частині поступового наближення чинного законодавства та практики до принципів acquis ЄС у сфері служб крові.

Крім того, надано інформацію про роботу Координаційної робочої групи експертів з питань розвитку служби крові України, створеної наказом МОЗ України від 21 вересня 2015 року № 610, про громадське обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Національної стратегії розвитку служби крові», а також інформацію про основні напрямки роботи з питань розвитку служби крові в 2016 році.

Читайте також: В мире проходит Неделя осведомленности о первичных иммуннодефицитах

Комментировать

Нажмите для комментария