Новини

Національна служба здоров’я офіційно зареєстрована в Міністерстві юстиції

міністерство охорони здоров'я МедПросвіта

НСЗУ офіційно зареєстрована в Міністерстві юстиції як центральний орган виконавчої влади в сфері охорони здоров’я України.

«Національна служба здоров’я сьогодні зареєстрована в Міністерстві юстиції, як центральний орган виконавчої влади», — повідомляє прес-служба МОЗ.

Від так, НСЗУ стає офіційним розпорядником бюджетних коштів в галузі охорони здоров’я, яка займатиметься закупівлею медичних послуг у закладах охорони здоров’я, які виступатимуть, як постачальники медичних послуг для населення.

Наступним кроком в розвитку НСЗУ є створення структури та підбір команди НСЗУ. Наразі, фактично, є лише офіційний голова НСЗУ Олег Петренко, який наприкінці лютого пройшов конкурсний відбір. Офіційне призначення на посаду відбулось минулого тижня.

Зазначимо, що часу для створення робочої команди НСЗУ та структури органу залишилось не так багато. За планом медичної реформи в Україні, 1 липня 2018 року має змінитись форма фінансування закладів первинної ланки.

МОЗ надає можливість приватним клінікам також укладати договори з НСЗУ

Якщо раніше фінансування йшло на заклад, то тепер воно надаватиметься за надані населенню послуги відповідно до кількості договорів, укладених між пацієнтами та лікарями. У 2018 році передбачено фінансування у розмірі 370 гривень за пацієнта на рік.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook