Новини

Наталія Гусак — нова голова НСЗУ

Наталія Гусак - нове призначення на посаду голови НСЗУ

Кабінет Міністрів України призначив Наталію Гусак на посаду голови Національної служби здоров’я України.

Наталія Гусак була регіональною координаторкою з підтримки реформи охорони здоров’я у Чернівецькій та Івано-Франківській областях програми U-LEAD з Європою. З січня 2020 року Наталія Гусак працює заступницею голови Чернівецької ОДА, курує медичний напрям, очолює госпітальну раду.

За 2020 рік задекларувала 320 тис. грн та 11 тис. доларів. Має житловий будинок площею 220 квадратних метрів та земельну ділянку площею 1000 квадратних метрів.

Ряд проведених конкурсів на посаду голови НСЗУ

Як повідомлялося, у січні минулого року був проведений конкурс на посаду голови Національної служби здоров’я. Фіналістами конкурсного відбору стали тодішні т. в. о. НСЗУ Оксана Мовчан, заступник голови НСЗУ Наталія Рябцева, голова одного з департаментів НСЗУ Андрій Віленський. 20 травня минулого року тодішній міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що відхилив усі кандидатури на посаду голови НСЗУ.

22 травня 2020 року Кабінет Міністрів оголосив новий конкурс на посаду голови НСЗУ. Термін подачі документів тривав до 27 травня. На початку червня в режимі онлайн на платформі ZOOM відбулися співбесіди Степанова з 9 кандидатами на посаду голови НСЗУ, але очільника установи так і не було обрано.

Після цього, Кабінет Міністрів оголосив повторний конкурс на посаду голови НСЗУ наприкінці травня 2021 року і знову оголосили такий конкурс ще на початку серпня.

Згодом уряд оголосив новий конкурс на посаду голови Національної служби здоров’я України — 29 вересня. У Міністерстві охорони здоров’я України 5 листопада повідомили про те, що завершився конкурс на посаду голови НСЗУ, переможницею якого стала Наталія Гусак.

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення.

Дивіться також: Новини на МедПросвита| Територія пацієнта 

Комментировать

Нажмите для комментария