Новини

Нардепи знову бажають звільнити Супрун: Профільний комітет розгляне відповідну постанову

Парламентський комітет з питань охорони здоров’я України збирається розглянути постанову про невідповідність Супрун та її заступника Лінчевського на посаді в.о. міністра та заступника міністра охорони здоров’я.

Цікаво, що постанова щодо звільнення Уляни Супрун з посади була зареєстрована ще 18 липня, але через літню відпустку нардепи не змогли вчасно її прийняти та передати на голосування у зал Верховної Ради.

Ініціаторами звільнення Уляни Супрун з посади в.о. міністра охорони здоров’я є все ті ж народні депутати – Ольга Богомолець, Олег Мусій та ряд інших нардепів, які входять до складу Комітету з питань охорони здоров’я ВРУ.

В той же час експерти вважають ініціативу безперспективною. Політолог Руслан Бортник переконаний, що звільнення Уляни Супрун з посади неможливо до тих пір, поки президентом України є Петро Порошенко.

Швидке поширення кору в Україні пов’язано з низьким рівнем вакцинації та війною

«Рада не зможе відправити Супрун у відставку. На цей момент вона підтримує зв’язок між президентом Порошенко, частиною українських політичних еліт, американським політичним істеблішментом та світовими транснаціональними компаніями, фактично з представниками американських економічних еліт. Не дарма Порошенко брав з собою Супрун на Генасамблею ООН. Хоча більш логічно було б взяти з собою міністра юстиції або міністра оборони. Завдяки зв’язкам Супрун з американським істеблішментом, щоб вона не робила в Україні, поки президентом є Порошенко, він буде її покровителем», — заявляє Руслан Бортник.

Лікарі знову брешуть, заявила У. Супрун

Комментировать

Нажмите для комментария