Новини

Нардепи ВРУ викликають Супрун на звіт щодо боротьби з епідемією кору в Україні

ухвалення_нарада_медпросвіта

Народні депутати очікують, що  найближчим часом в.о. міністра Уляна Супрун відвідає засідання парламенту для надання інформації щодо стану вакцинації в Україні.

На думку нардепа Андрія Шипко із групи партії «Відродження», дії Міністерства охорони здоров’я  за минулий рік призвели до ситуації, коли рівень вакцинації в країні достиг мінімальної позначки, а кількість епідемій зростає.

«Півтора року тому на прес-конференції МОЗ відмовилося надати журналістам інформацію про щеплення, яке повинна отримати кожна дитина. Замість роз’яснень, вони порадили журналістам у Гуглі шукати необхідну інформацію. Ну і «догуглилися» до того, що маємо епідемію кору і, на жаль, дитячі смерті», — зауважив нардеп Шипко.

Треба відзначити, що сьогодні відбулось засідання погоджувальної Ради, яка складала розпорядок роботи ВРУ. Більшість підтримала рішення викликати в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун для доповіді.

А де ж той міністр МОЗ? Позов до суду

Нагадаємо, що представники партії групи «Відродження» більше року подають запити до Кабміну щодо призначення міністра. Трохи раніше Адміністративний суд міста Київ відхилив позов нардепів на Прем’єра Володимира Гройсмана, якого нардепи звинувачують в умисному ухиленні від виконання своїх обов’язків щодо подання кандидатур на посаду міністра охорони здоров’я.

МОЗ збільшить кількість безкоштовних препаратів для лікування серцево-судинних захворювань та діабету другого типу

Комментировать

Нажмите для комментария