Новини

Нардепи вимагають звільнення Лінчевсього: Збирають підписи

Лінчевський_Медпросвіта

Народний депутат від БПП та член профільного комітету з питань охорони здоров’я Костянтин Яриніч повідомив про збір підписів за відставку Олександра Лінчевського.

«Наступний тиждень — пленарний. В парламенті збирають підписи під зверненням за відставку Лінчевського. Я переконаний, що буде більше 226 підписів і ми представимо його і президентові, і прем’єрові. Такі як Лінчевський не повинні працювати у МОЗ», — повідомив нардеп наприкінці минулого тижня.

Сам же народний депутат вважає, що рішення комісії, яка вирішила, що слова нардепа Лінчевського стосовно смертності онкохворих не були вирваними з контексту і переконаний, що саме у МОЗ маніпулюють словами задля захисту одного з заступників міністра.

«Фрази про те, що всі онкохворі, які лікуються за кордоном, помруть або про неефективність програми не звучать інакше навіть після того як ознайомишся з усією стенограмою. А на пацієнтів заяви про те, що «вони й так помруть», діють дуже погано, вбиваючи волю до життя. Це я вам кажу як колишній керівник обласного онкоцентру», — переконаний Яриніч.

Не винен: Дисциплінарна комісія не вбачає проступку у словах Лінчевського про онкохворих

Окремо треба зазначити, що інтерес до відставки Лінчевського серед нардепів, існував ще до початку скандалу. Наприклад у МОЗ заявляють, що ще до новин про Лінчевського стенограму з засідання Рахункової палати першою отримала нардеп Ольга Богомолець. Там переконані, що саме з її подачі ЗМІ розповсюдили слова Лінчевського про неефективність лікувати онкохворих.

А ви читали, що насправді сказав Лінчевський? Повна стенограма

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • А имеют ли представление уважаемые народные депутаты о мнении самих медицинских специалистов?
    Я думаю, что если начать собирать подписи в поддержку Линчевского среди врачей, подписей будет гораздо больше. Вряд ли уважаемые депутаты представляют себе истинное состояние медицины.