Новини

Напрацювалися бідненькі. Шурма та Бахтєєва зірвали кворум профільного комітету, тому медреформу не розглянули

Згідно заяви заступника голови Комітету з питань охорони здоров’я Ірини Сисоєнко — Бахтєєва, Шурма та Мельничук зірвали кворум, тому медреформу майже зірвано.

«Більша частина комітету була готова закінчити доопрацювання законопроекту 6327 на голосування до другого читання у залі ВРУ, проте одразу три нардепа встали та покинули залу, через що було зірвано кворум, засідання комітету вже не несе законного порядку.

“З нашого боку є готовність працювати навіть до ранку, але наша робота буде можливою лише за наявності кворуму. Якщо цього не станеться, законопроект буде вважатися таким, що не пройшов засідання комітету, що є обов’язковим для того, щоб винести його в зал на голосування. Відповідно, зараз триває перерва у засіданні комітету, шукають народних депутатів, які могли б забезпечити кворум та подовжити роботу над поправками”, — заявила Ірина Сисоєнко.

Тим не менш, законопроект було погоджено комітетом, та з якихось причин, зі слів в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, голова профільного комітету Ольга Богомолець заблокувала вихід законопроекту у зал Верховної Ради. Пояснень цих дій зі сторони нардепа поки що нема.

Окремо підкреслимо, що дії нардепів «регіоналів» дійсно можна розцінювати як ухилення від своїх обов’язків, як народних обранців. За цим має слідувати покарання.

Нагадуємо, сьогодні під стінами МОЗ та Верховної Ради України проходить протест медиків проти реформи та за відставку Супрун з посту в.о. міністра охорони здоров’я

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook