Накази МОЗ

Наказ від 28.12.2002 № 502 Про затвердження Тимчасових нормативів надання медичної допомоги дитячому населенню в умовах…

 

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.12.2002N 502
м.Київ
Про затвердження Тимчасових нормативів надання медичної допомоги дитячому населенню в умовах амбулаторно-поліклінічних закладів

На виконання Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» від 5 жовтня 2000 року N 2017-III, з метою уніфікації вимог до обсягів і якості медичної допомоги в амбулаторно-поліклінічних закладах України наказую:

1. Затвердити Тимчасові нормативи надання медичної допомоги дитячому населенню в умовах амбулаторно-поліклінічних закладів зі спеціальностей: дитяча алергологія, дитяча гастроентерологія, дитяча гематологія, дитяча гінекологія, дитяча дерматологія, дитяча ендокринологія, дитяча імунологія, дитячі інфекційні хвороби, дитяча кардіоревматологія, дитяча неврологія та нейрохірургія, дитяча нефрологія, дитяча онкологія, дитяча ортопедія-травматологія, дитяча отоларингологія, дитяча офтальмологія, дитяча психіатрія, дитяча пульмонологія, дитяча стоматологія, дитяча урологія, дитяча фтизіатрія, дитяча хірургія, окремі захворювання та генетичні синдроми (додається).

2. Міністру Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних, Севастопольської, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міських державних адміністрацій, керівникам лікувально-профілактичних закладів, підпорядкованих МОЗ України, забезпечити:

2.1. Впровадження в діяльність закладів охорони здоров’я Тимчасових нормативів надання медичної допомоги дитячому населенню в умовах амбулаторно-поліклінічних закладів, починаючи з 2003 року.

2.2. Щороку, до 1 листопада, направляти до Українського інституту громадського здоров’я пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Тимчасових нормативів надання медичної допомоги дитячому населенню в умовах амбулаторно-поліклінічних закладів.

3. Українському інституту громадського здоров’я, управлінню організації медичної допомоги дітям і матерям Головного управління організації медичної допомоги населенню, головним позаштатним спеціалістам МОЗ України з дитячих лікарських спеціальностей щороку переглядати та готувати пропозиції щодо внесення змін до Тимчасових нормативів надання медичної допомоги дитячому населенню в умовах амбулаторно-поліклінічних закладів.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Державного секретаря Гойду Н.Г.

МіністрА.В.Підаєв

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції