Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 30.07.2012 № 578 «Про порядок проведення медичного огляду та спеціальної перевірки особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування»

Зареєстровано Міністерством юстиції
за N 1405/21717 від 21.08.2012
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.07.2012N 578
м.Київ
Про порядок проведення медичного огляду та спеціальної перевірки особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування

 

Відповідно до статті 11 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», підпункту 4 пункту 7 Порядку організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25 січня 2012 року № 33 (зі змінами), та абзацу другого пункту 31 Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Порядок проведення медичного огляду особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, що додається.

1.2. Порядок проведення спеціальної перевірки відомостей про стан здоров’я особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, що додається.

1.3. Форму первинної облікової документації № 123-1/о «Картка про стан здоров’я особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» (далі — форма № 123-1/о) та інструкцію щодо її заповнення, що додаються.

1.4. Форму первинної облікової документації № 133/о «Медична довідка про стан здоров’я особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» (далі — форма № 133/о) та інструкцію щодо її заповнення, що додаються.

1.5. Форму первинної облікової документації № 133-1/о «Журнал реєстрації виданих медичних довідок про стан здоров’я особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» (далі — форма № 133-1/о) та інструкцію щодо її заповнення, що додаються.

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Затвердити за заявочним принципом перелік закладів охорони здоров’я, всіх форм власності, які проводять медичні огляди осіб, що претендують на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (далі — Перелік).

2.2. До 15 січня щороку надавати до Міністерства охорони здоров’я України Перелік для внесення до реєстру закладів охорони здоров’я, що проводять медичні огляди осіб, які претендують на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (далі — Реєстр). У разі внесення змін до Переліку інформацію про це подавати до Міністерства охорони здоров’я України в триденний строк для внесення відповідних змін до Реєстру.

2.3. Забезпечити виконання цього наказу.

2.4. Довести цей наказ до закладів охорони здоров’я та забезпечити його виконання.

3. Встановити, що Міністерство охорони здоров’я України веде Реєстр та оприлюднює інформацію про заклади охорони здоров’я, які включенні до Реєстру, на офіційному веб-сайті МОЗ України (www.moz.gov.ua).

4. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги

забезпечити подання в установленому законодавством порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 02 березня 2012 року № 147 «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів та спеціальної перевірки осіб, які претендують на посади, пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29 березня 2012 року за № 476/20789.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра охорони здоров’я Моісеєнко Р. О.

7. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Віце-прем’єр-міністр України —
Міністр

Р.В.Богатирьова


ПОГОДЖЕНО
Голова Державної служби
статистики України

О. Осауленко


Завантажити: N578_2012_dod.rar ( 38.2 Kb )

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції