Новини медицини

Наказ МОЗ України від 29.11.2017 № 1497 «Про внесення змін до Розподілу лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 вересня 2017 року № 1090»

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України,
затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою раціонального і цільового використання лікарського засобу РЕКОРМОН (Еритропоетин (епоетин-бета)), розчин для ін’єкцій по 30000 МО/0,6 мл., закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання», на підставі листів Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 жовтня 2017 року № 061-11037/05.03 та Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України від 08 листопада 2017 року № 1739

НАКАЗУЮ:

 1. Унести зміни до Розподілу лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання», затвердженого наказом МОЗ України від 14 вересня 2017 року № 1090, виклавши його у новій редакції, що додається.
 2. Керівнику Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):1) здійснити передачу з дотриманням відповідного температурного режиму лікарського засобу РЕКОРМОН (Еритропоетин (епоетин-бета)), розчин для ін’єкцій по 30000 МО/0,6 мл. у попередньо наповнених шприцах №4 в комплекті з голками 27G 1/2 в контурній чарунковій упаковці, по 1 контурній чарунковій упаковці у картонній коробці, у кількості 10 упаковок, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України;

  2) копії документів про передачу лікарського засобу та інформацію про його фактичне отримання направити до ДП «Укрмедпостач» МОЗ України» протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

 3. Керівнику Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України:1) організувати отримання лікарського засобу та забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

  2) акти на списання направити до ДП «Укрмедпостач» МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

 4. Директору Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України Гайдуку Л.В.:1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

  2) поінформувати МОЗ України щодо передачі лікарського засобу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

 5. Відповідальним за організацію передачі лікарського засобу визначити керівника Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

  Ми на Facebook

  Найпопулярніше

  Вибір редакції