Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 29.05.2013 № 439 «Про затвердження Плану заходів щодо розробки нормативів навантаження на медичних працівників у багатопрофільних лікарнях інтенсивного лікування на 2013 рік»

 

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.05.2013N 439
м.Київ
Про затвердження Плану заходів щодо розробки нормативів навантаження на медичних працівників у багатопрофільних лікарнях інтенсивного лікування на 2013 рік

З метою забезпечення виконання підпункту 24.5 пункту 24 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128, та розроблення нормативів навантаження на медичних працівників у закладах охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу (для багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування), залежно від обсягу наданої допомоги,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів щодо розробки нормативів навантаження на медичних працівників у багатопрофільних лікарнях інтенсивного лікування на 2013 рік (далі – План заходів), що додається.

2. Державній установі «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України» (С. Линник), Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України (М. Хобзей), Департаменту економіки та ресурсного забезпечення МОЗ України (В. Дуда) при виконанні Плану заходів використовувати Методичні рекомендації визначення нормативів навантаження для медичних працівників (лікарів) у закладах охорони здоров’я, які надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, що затверджені наказом МОЗ України від 28 березня 2013 року № 249.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

МіністрР. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария