Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 28.04.2012 № 321 «Про заходи МОЗ України щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.04.2012N 321
м.Київ
Про заходи МОЗ України щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 № 340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» та відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 № 467,

НАКАЗУЮ:

1. Утворити робочу групу (штаб) з впровадження заходів стосовно реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою та затвердити її Склад і Положення, що додаються.

2 . Затвердити План заходів Міністерства охорони здоров’я України, спрямованих на запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, що додається.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра- керівника апарату Богачева Р. М.

Віце-прем’єр-міністр України- МіністрР.В.Богатирьова

 


Завантажити: dod_321_2012.rar ( 9.9 Kb )

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції