Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 28.02.2012 № 137 «Про заходи щодо реалізації програми «Здоров’я жінок України»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.02.2012N 137
м.Київ
Про заходи щодо реалізації програми «Здоров’я жінок України»

В рамках впровадження Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 1849 від 27.12.2006 року, та з метою забезпечення ефективної реалізації та моніторингу виконання програми «Здоров’я жінок України», що фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку,

НАКАЗУЮ:

1. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, ректорам вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації:
1.1. Створити умови та сприяти реалізації програми «Здоров’я жінок України» (далі — Програма) із залученням відповідних фахівців;
1.2. Використовувати напрацювання проекту «Разом до здоров’я», а також продовжити роботу з питань реалізації Менеджмент-інформаційної системи під час впровадження Програми.

2. Ректорам вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, сприяти науково-методичному супроводу Програми.

3. Визначити відповідальною особою за реалізацію Програми Осташко С.І.- директора Департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення.

4. Директору Департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Осташко С. І.:
4.1. Сприяти реалізації Програми;
4.2. Забезпечити моніторинг щодо впровадження заходів Програми;
4.3. Результати моніторингу реалізації Програми проаналізувати та надати пропозиції першому заступнику Міністра Р.О.Моісеєнко для прийняття управлінських рішень Міністерством охорони здоров’я України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р.О.

Віце-прем’єр-міністр України —
Міністр

Р.В. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария