Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 27.09.2011 № 621 «Про розподіл та раціональне використання в Україні вакцини БЦЖ SSI для профілактики туберкульозу, отриманої на безоплатній основі»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
27.09.2011N 621
м.Київ
Про розподіл та раціональне використання в Україні вакцини БЦЖ SSI для профілактики туберкульозу, отриманої на безоплатній основі

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з метою забезпечення вакциною БЦЖ SSI (Данія) для профілактики туберкульозу у дітей, отриманої на безоплатній основі,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл вакцини БЦЖ SSI (1 фл. х 10 доз), вакцина для профілактики туберкульозу жива, суха, виробництва Statens Serum Institute, (Данія) (далі-імунобіологічний препарат) для санітарно-епідеміологічних установ МОЗ України , отриманої на безоплатній основі, що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням громадського здоров’я та санітарно-епідемічного благополуччя населення забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах імунобіологічних препаратів, отриманої на безоплатній основі.

3. ДП «Укрвакцина» забезпечити:

3.1. Своєчасну доставку вакцини БЦЖ SSI (1 фл. х 10 доз), вакцина для профілактики туберкульозу жива, суха, виробництва Statens Serum Institute, (Данія).

у регіони із дотриманням оптимальних умов «холодового ланцюга» для зберігання та транспортування згідно з затвердженими розподілом.

3.2. Облік імунобіологічних препаратів відповідно до Інструкції про порядок відображення в обліку закладів та установ системи Міністерства охорони здоров’я України операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей, затвердженої наказом МОЗ від 26.03.2003 №136.

3.3 Подання щокварталу до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом до Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення інформації про фактичне використання імунобіологічного препарату.

4. Головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на водному, повітряному та залізничному транспорті забезпечити:

4.1. Своєчасний розподіл імунобіологічного препарату.

4.2. Персональну відповідальність за дотриманням потреб при розподілі імунобіологічного препарату по закладах, а також збереження та раціональне використання.

4.3. Щомісячне подання до ДП «Укрвакцина» актів використання імунобіологічного препарату відповідно до Інструкції про порядок відображення в обліку закладів та установ системи Міністерства охорони здоров’я України операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей, затвердженої наказом МОЗ від 26.03.2003 №136, у термін до 15 числа наступного за звітним місяцем.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

МіністрО.В.Аніщенко

 


Завантажити: N27092011n621dodatok.rar ( 4.7 Kb )

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції