Новини медицини

Наказ МОЗ України від 27.07.2018 № 1407 «Про внесення змін до Розподілу витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 грудня 2017 року № 1745»

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою раціонального та цільового використання витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині «Централізована закупівля витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу», на підставі листів Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації від 13 червня 2018 року № 01-12-02/369/01/20, Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації від 12 липня 2018 року № 3283/01-04 та Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації від 16 липня 2018 року № 3759-18-2

 

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Розподілу витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині «Централізована закупівля витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27 грудня 2017 року № 1745 «Про Розподіл витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік», виклавши його у новій редакції що додається.

2. Керівнику Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу витратного матеріалу «Ковпачок роз’єднувальний дезінфікуючий MiniCap» з дотриманням відповідного температурного режиму, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік до Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації у кількості 1000 одиниць та до Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації у кількості 1040 одиниць;

2) копії документів про передачу витратного матеріалу направити до Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України та протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувачів поінформувати ДП «Укрмедпостач» МОЗ України щодо передачі вищезазначеного витратного матеріалу.

3. Керівникам Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання витратного матеріалу, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Генеральному директору Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України Гайдуку Л.В.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати МОЗ України щодо передачі витратного матеріалу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувачів.

5. Відповідальним за організацію передачі витратного матеріалу визначити керівника Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария