Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 26.03.2012 № 194 «Про внесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення»

Зареєстровано Міністерством юстиції
за N 542/20855 від 11.04.2012
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИМІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.03.2012N 165 / 194
м.Київ
Про внесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення

Відповідно до ст.89 Бюджетного кодексу України та статті 1 Закону України „Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві»

НАКАЗУЄМО:

1. Внести до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05 жовтня 2005 № 308/519, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17 жовтня 2005 за № 1209/11489 (із змінами), такі зміни:

у пункті 4.1.1 глави 4.1 розділу 4:

першу позицію таблиці після слів «на залізничному транспорті» доповнити словами «та ті, що увійшли до складу центрів первинної медико-санітарної допомоги або до центральних районних, районних та міських лікарень, «;

другу позицію таблиці після слів «територіальні медичні об’єднання» доповнити словами «, центри первинної медико-санітарної допомоги».

2. За керівниками амбулаторій та дільничних лікарень, що увійшли при створенні центрів первинної медико-санітарної допомоги до їх складу або до центральних районних, районних та міських лікарень, у разі зменшення заробітної плати, яку вони отримували до реорганізації на час роботи на займаній посаді, виплачується різниця між заробітною платою (без премії),

визначеною за попереднім місцем роботи, та розміром заробітної плати, встановленим за новими умовами оплати праці, на період до зміни умов оплати праці, за яких нові розміри заробітної плати перевищать діючі.

3. Департаменту заробітної плати та умов праці (О. Товстенко) Міністерства соціальної політики України забезпечити державну реєстрацію цього наказу у Міністерстві юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Віце-прем’єр-міністр України — Міністр соціальної політики УкраїниС. Тігіпко
Віце-прем’єр-міністр України —
Міністр охорони здоров’я
України

Р. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції