Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 25.11.2011 № 826 «Про запровадження надання адміністративних послуг Міністерством охорони здоров’я України за принципом «Єдиного вікна»»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
25.11.2011N 825
м.Київ
Про запровадження надання адміністративних послуг Міністерством охорони здоров’я України за принципом «Єдиного вікна»

Відповідно до підпункту 7) пункту 4 Плану заходів щодо реформування системи надання адміністративних послух, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 року № 1076 — р

 

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити з 01.12.2011 року надання Міністерством охорони здоров’я України адміністративних послуг за принципом «Єдиного вікна».

2. Здійснювати прийом документів від юридичних та фізичних осіб, які подаються з метою надання Міністерством охорони здоров’я України адміністративних послуг за адресою м. Київ, вул. Ушинського, 40.

3. Заступнику директора Департаменту — начальнику Управління контролю якості медичних послуг Департаменту контролю якості медичних послуг, регуляторної політики та санітарно-епідеміологічного благополуччя Худошиній. О.В.та Генеральному директору ДП «Державний експертний центр МОЗ України» Бліхарю В.Є.забезпечити належну організацію роботи по прийому та видачі документів юридичним та фізичним особам, що стосуються надання Міністерством охорони здоров’я України адміністративних послуг за принципом «Єдиного вікна».

4. Директору Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров’я Підгорній Л.М.забезпечити оприлюднення на веб-сайті МОЗ України інформації про надання адміністративних послуг Міністерством охорони здоров’я України за принципом «Єдиного вікна».

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра — керівника апарату Калішенко Г. М.

В.о. МіністраР.О.Моісеєнко

 

Комментировать

Нажмите для комментария