Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 25.02.2013 № 163 «Про затвердження Галузевої програми забезпечення пожежної безпеки у сфері охорони здоров’я на 2013 — 2015 роки»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
25.02.2013N 163
м.Київ
Про затвердження Галузевої програми забезпечення пожежної безпеки у сфері охорони здоров’я на 2013 — 2015 роки

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 року № 590 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2012 — 2015 роки» та з метою забезпечення захисту населення, підвищення рівня протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей і створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки  

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Галузеву програму забезпечення пожежної безпеки у сфері охорони здоров’я на 2013 — 2015 роки (далі — Програма), що додається.

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних (міських) державних адміністрацій, керівникам установ, закладів та підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України (далі — МОЗ України):

2.1. Забезпечити виконання Програми.

2.2. Щороку до 25 січня надавати інформацію МОЗ України про хід виконання Програми для її узагальнення та подання до 10 лютого Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

3. Департаменту економіки та ресурсного забезпечення (В. Дуда):

3.1. Щороку передбачати у пропозиціях до проектів Державного бюджету України і Державної програми економічного і соціального розвитку України видатки на реалізацію заходів Програми.

3.2. Щороку до 10 лютого подавати інформацію про стан виконання Програми Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра — керівника апарату Р. Богачева.

МіністрР. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції