Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 24.05.2013 № 423 «Про затвердження Порядку надання комплексної медичної допомоги вагітній жінці під час небажаної вагітності, форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення»

Зареєстровано Міністерством юстиції
за N 1095/23627 від 27.06.2013
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.05.2013N 423
м.Київ
Про затвердження Порядку надання комплексної медичної допомоги вагітній жінці під час небажаної вагітності, форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення

 

Відповідно до статей 8, 33 Основ законодавства України про охорону здоров’я, підпункту 6.21 підпункту 6 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, з метою уніфікації вимог до обсягів і якості надання акушерської та гінекологічної допомоги

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Порядок надання комплексної медичної допомоги вагітній жінці під час небажаної вагітності, що додається.

1.2. Форму первинної облікової документації № 002-1/о «Направлення на госпіталізацію вагітної жінки для проведення операції (процедури) штучного переривання небажаної вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів» та інструкцію щодо її заповнення, що додаються.

1.3. Форму первинної облікової документації № 028-2/о «Направлення вагітної жінки на комісію Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з визначення показань для проведення операції (процедури) штучного переривання небажаної вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів» та інструкцію щодо її заповнення, що додаються.

1.4. Форму первинної облікової документації № 028-3/о «Висновок комісії Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з визначення показань для проведення операції (процедури) штучного переривання небажаної вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів» та інструкцію щодо її заповнення, що додаються.

1.5. Форму первинної облікової документації № 003-1/о «Медична карта переривання вагітності» та інструкцію щодо її заповнення, що додаються.

1.6. Форму первинної облікової документації № 035-1/о «Журнал реєстрації видачі висновків комісії Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з визначення показань для проведення операції (процедури) штучного переривання небажаної вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів» та інструкцію щодо її заповнення, що додаються.

1.7. Положення про комісію Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з визначення показань для проведення операції (процедури) штучного переривання небажаної вагітності, строк якої становить від 12 до 22 тижнів, що додається.

1.8. Інформовану добровільну згоду вагітної жінки на проведення операції (процедури) штучного переривання небажаної вагітності, що додається.

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

2.1. Впровадження цього наказу в діяльність державних та комунальних закладів охорони здоров’я, рекомендовано для приватних закладів охорони здоров’я.

2.2. Надання медичної допомоги вагітним жінкам з небажаною вагітністю у підпорядкованих закладах охорони здоров’я відповідно до цього наказу.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 20 липня 2006 року № 508 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення операції штучного переривання вагітності, форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2006 року за № 1155/13029.

5. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

МіністрР. Богатирьова

Комментировать

Нажмите для комментария