Новини медицини

Наказ МОЗ України від 22.03.2019 № 643 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2013 р. № 829»

Відповідно до пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. № 298, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267, з метою планування та розрахунку кількості лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються для забезпечення визначених груп населення, на основі відповідних реєстрів

 

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 2 наказу Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2013 р. № 829 «Про затвердження методичних рекомендацій планування та розрахунку кількості лікарських засобів, виробів медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів для забезпечення визначених груп населення, на основі відповідних реєстрів» після абзацу восьмого доповнити новим абзацом такого змісту:

«Методичні рекомендації планування та розрахунку потреби у лікарських засобах для громадян, що страждають на хронічні вірусні гепатити В та С.».

2. Унести зміни до Методичних рекомендацій планування та розрахунку потреби у лікарських засобах для дітей, хворих на хронічні вірусні гепатити В та С, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2013 р. № 829, затвердивши їх у новій редакції, що додається.

3. Установити, що для цілей цього наказу показники, необхідні для планування та розрахунку потреби у лікарських засобах та медичних виробах, передбачені у методичних рекомендаціях, підлягають обов’язковому заповненню.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О.А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария