Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 22.01.2013 № 51 «Про затвердження Плану заходів МОЗ України з виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
22.01.2013N 51
м.Київ
Про затвердження Плану заходів МОЗ України з виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року

З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2012 року № 706 «Про затвердження Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів МОЗ України з виконання Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року (далі — План заходів), що додається.

2. Відповідальним структурним підрозділам МОЗ України, Державному закладу «Центр медичної статистики» (М. Голубчиков), Державній санітарно-епідеміологічній службі України (А. Пономаренко) забезпечити своєчасне виконання Плану заходів та подавати щороку до 10 числа першого місяця, наступного за звітним, до Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) інформацію про хід виконання Плану заходів.

3. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) забезпечити моніторинг стану виконання Плану заходів та подавати щороку до 30 січня до Міністерства соціальної політики України інформацію про стан виконання Плану заходів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра  О. Толстанова.

МіністрР. Богатирьова

 


Завантажити: dod51_2013.pdf ( 159.7 Kb )

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції