Новини медицини

Наказ МОЗ України від 21.11.2017 № 1464 «Про внесення змін до Розподілу лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 червня 2017 року № 674»

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою раціонального та цільового використання лікарського засобу ФЕЙБА 500 ОД для лікування дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині «Централізована закупівля лікарських засобів для забезпечення дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда», на підставі листів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» Міністерства охорони здоров’я України від 09 листопада 2017 року № 1744 та Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації від 24 жовтня 2017 року № 1996/01-16

НАКАЗУЮ:

 1. Унести зміни до Розподілу лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізована закупівля лікарських засобів для забезпечення дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда», затвердженого наказом МОЗ України від 16 червня 2017 року № 674, виклавши його у новій редакції, що додається.
 2. Керівнику Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» Міністерства охорони здоров’я України:1) здійснити передачу з дотриманням відповідного температурного режиму лікарського засобу ФЕЙБА 500 ОД, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, до Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації у кількості 10 флаконів;

  2) копії документів про передачу вищезазначеного лікарського засобу направити до ДП «Укрвакцина» МОЗ України» протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача та поінформувати ДП «Укрвакцина» МОЗ України» щодо передачі вищезазначеного лікарського засобу.

 3. Керівнику Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації:1) організувати отримання вищезазначеного лікарського засобу, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

  2) акти на списання направити до ДП «Укрвакцина» МОЗ України» протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

 4. Генеральному директору Державного підприємства «Укрвакцина» МОЗ України» Макаренку А.М.:1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

  2) поінформувати МОЗ України щодо передачі лікарського засобу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

 5. Відповідальним за організацію отримання лікарського засобу визначити керівника Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария