Новини медицини

Наказ МОЗ України від 21.03.2019 № 625 «Про внесення змін до Розподілу медикаменту «Кислотний бікарбонатний гемодіалізний концентрат SW 139 A (10л)» для дитячого діалізу, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 10 квітня 2018 року № 639»

Відповідно до пункту 12 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року № 298 та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою раціонального та цільового використання медикаменту «Кислотний бікарбонатний гемодіалізний концентрат SW 139 A (10л)» для дитячого діалізу, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині «Централізована закупівля медикаментів та виробів медичного призначення для дитячого діалізу», на підставі листів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України від 20 лютого 2018 року № 314 та Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 березня 2019 року № 061-2740/04.03

 

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Розподілу медикаменту «Кислотний бікарбонатний гемодіалізний концентрат SW 139 A (10л)» для дитячого діалізу, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині «Централізована закупівля медикаментів та виробів медичного призначення для дитячого діалізу», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 10 квітня 2018 року № 639 «Про Розподіл медикаменту «Кислотний бікарбонатний гемодіалізний концентрат SW 139 A (10л)» для дитячого діалізу, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік», виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Керівнику Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України:

1) здійснити передачу з дотриманням відповідного температурного режиму медикаменту «Кислотний бікарбонатний гемодіалізний концентрат SW 139 A (10л)», закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, до Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у кількості 1152 одиниць;

2) копії документів про передачу медикаменту направити до Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України та протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача поінформувати ДП «Укрмедпостач» МОЗ України щодо передачі вищезазначеного медикаменту.

3. Керівнику Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1) організувати отримання медикаменту, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Генеральному директору Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України Гайдуку Л.В.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати МОЗ України щодо передачі медикаменту протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

5. Відповідальним за організацію передачі медикаменту визначити керівника Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції