Новини медицини

Наказ МОЗ України від 07.02.2017 №93 «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту у сфері охорони здоров’я на 2017 рік»

На виконання підпункту 1 пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року № 9-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План основних заходів цивільного захисту у сфері охорони здоров’я на 2017 рік (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів МОЗ України, Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам підприємств, установ та організацій, підпорядкованих МОЗ України:

1) розробити на основі Плану заходів, відповідно до своїх повноважень, плани основних заходів цивільного захисту на 2017 рік;

2) за участю органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій організувати та провести протягом січня 2018 року збори керівного складу місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, підприємств, установ та організацій щодо підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2017 році та визначення основних завдань у зазначеній сфері на 2018 рік;

3) забезпечити подання до МОЗ України: інформації про хід виконання Плану заходів за перше півріччя – до 20 червня 2017 року, за рік – до 1 лютого 2018 року; пропозицій до проекту Плану заходів цивільного захисту на 2018 рік – до 20 червня 2017 року.

3. Завідувачу Сектору мобілізаційної роботи та цивільного захисту довести цей наказ до відома виконавців та забезпечити контроль за виконанням Плану заходів і своєчасним інформуванням Державної служби України з надзвичайних ситуацій про результати роботи.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Сивак О.В.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції