Новини медицини

Наказ МОЗ України від 12.04.2017 №429 «Про проведення громадської експертизи на запит Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентське братство»»

Відповідно до статей 9, 31 Закону України «Про інформацію» та пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, на підставі запиту Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентське братство» від 21 березня 2017 року № 210317/1 щодо проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України стосовно забезпечення відкритості і прозорості функціонування МОЗ України, здійснення управлінських та контрольних повноважень відносно Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

НАКАЗУЮ:

1. Визначити начальника Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Орабіну Т.М. та головного спеціаліста Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Михайленко П.М. відповідальними особами за забезпечення взаємодії з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Студентське братство» у зв’язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.

2. Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу (Орабіна Т.М.) розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України інформацію про надходження запиту Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентське братство» про проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України та заходи, вжиті МОЗ України з метою сприяння проведенню громадської експертизи.

3. Керівникам структурних підрозділів у разі відповідності запиту вимогам Закону України «Про інформацію» та Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади,

затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, забезпечити надання Всеукраїнській молодіжній громадській організації «Студентське братство» матеріалів, необхідних для здійснення громадської експертизи.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р.Р.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

 

Комментировать

Нажмите для комментария