Новини медицини

Наказ МОЗ України від 02.03.2017 №204 «Про утворення та затвердження складу Міжвідомчої робочої групи з питань удосконалення нормативно-правових актів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу»

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою удосконалення законодавчого забезпечення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Утворити та затвердити склад Міжвідомчої робочої групи з питань удосконалення нормативно-правових актів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу (далі – Міжвідомча робоча група), що додається.

 

2. Голові Міжвідомчої робочої групи:

 

1) забезпечити оперативний розгляд питань пов’язаних з удосконаленням та приведенням у відповідність до міжнародних стандартів нормативно-правових актів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу;

2) у разі потреби залучати до роботи Міжвідомчої робочої групи інших співробітників Міністерства охорони здоров’я України, державних підприємств, установ та закладів, експертів.

 

3. Державній установі «Український моніторинговий та медичний центр з наркотиків та алкоголю МОЗ України» (Румянцева С.С.) забезпечувати технічний, організаційний та інформаційний супровід роботи Міжвідомчої робочої групи.

 

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 11 квітня 2016 року № 37-Адм «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань законодавчого забезпечення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу».

 

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р.Р.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції