Новини медицини

Наказ МОЗ України від 14.02.2017 № 125 «Про утворення Координаційної ради Міністерства охорони здоров’я України з питань впровадження електронної охорони здоров’я»

Відповідно до частини восьмої статті 14 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, а також Угоди про позику між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 19 березня 2015 року № 8475-UA, та з метою впровадження електронної охорони здоров’я.

НАКАЗУЮ:

1. Утворити та затвердити склад Координаційної ради Міністерства охорони здоров’я України з питань впровадження електронної охорони здоров’я (далі – Координаційної ради), що додається.

2. Затвердити Положення Координаційної ради, що додається.

3. Голові Координаційної ради забезпечити проведення першого засідання Координаційної ради не пізніше 15 лютого 2017 року.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 15 липня 2016 року № 720 «Про утворення робочої групи з розробки та впровадження стандартів електронної охорони здоров’я».

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ковтонюка П.А.

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції