Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 14.06.2016 № 237-к «Про затвердження тимчасового розподілу обов’язків між в.о. Міністра охорони здоров’я України, заступником Міністра – керівником апарату та заступником Міністра»

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, у зв’язку з виробничою необхідністю

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1) Тимчасовий розподіл обов’язків між в.о. Міністра охорони здоров’я України, заступником Міністра – керівником апарату та заступником Міністра, що додається;

2) Порядок взаємозаміщення в.о. Міністра охорони здоров’я України, заступника Міністра – керівника апарату та заступника Міністра на час їх тимчасової відсутності, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 12 травня 2016 року № 197-к «Про затвердження тимчасового розподілу обов’язків між в.о. Міністра охорони здоров’я України, заступником Міністра – керівником апарату та заступників Міністра».

3. Управлінню організаційного забезпечення роботи апарату розмістити цей наказ на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. МіністраВ.В.ШАФРАНСЬКИЙ

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції