Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 24.02.2016 № 129 «Про затвердження заходів Міністерства охорони здоров’я України з правової роботи, перегляду та приведення у відповідність до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Міністерства …»

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.02.2016N 129
м.Київ
Про затвердження заходів Міністерства охорони здоров’я України з правової роботи, перегляду та приведення у відповідність до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року № 1040 «Про затвердження Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації» та з метою виконання листа Міністерства юстиції України від 28 січня 2015 року № 638/10.1/26-16 щодо дотримання Міністерством охорони здоров’я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1) Графік проведення Департаментом правового забезпечення діяльності Міністерства перевірок стану правової роботи на підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України, Департаментів та Управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій у 2016 році (далі – Графік проведення перевірок), що додається;

2) План заходів щодо перегляду та приведення у відповідність до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України (далі – План заходів), що додається.

2. Департаменту правового забезпечення діяльності Міністерства забезпечити аналіз стану правової роботи та застосування законодавства за результатами перевірок згідно з Графіком проведення перевірок, затвердженим підпунктом 1 пункту 1 цього наказу.

3. Керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я України:

1) забезпечити в межах повноважень виконання Плану заходів, затвердженого підпунктом 2 пункту 1 цього наказу;

2) щокварталу до 15 числа першого місяця, наступного за звітним кварталом, подавати звіти про виконання Плану заходів до Департаменту правового забезпечення діяльності Міністерства в паперовому та електронному вигляді (mmd@moz.gov.ua).

4. Персональну відповідальність за невиконання у встановлені строки Плану заходів несуть керівники структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я України.

5. Управлінню забезпечення документообігу та контролю поставити на контроль щокварталу до 15 числа першого місяця, наступного за звітним кварталом, виконання Плану заходів.

6. Департаменту правового забезпечення діяльності Міністерства забезпечити ознайомлення з цим наказом керівників структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України, керівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я України.

7. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 27 квітня 2015 року № 248 «Про затвердження заходів Міністерства охорони здоров’я України з правової роботи, перегляду та приведення у відповідність до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України».

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

МіністрО. КВІТАШВІЛІ

Комментировать

Нажмите для комментария