Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 20.11.2012 № 933 «Про заходи щодо запровадження автоматизованої інформаційно- аналітичної системи ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я»

Зареєстровано Міністерством юстиції
за N 161/22693 від 22.01.2013
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
20.11.2012N 933
м.Київ
Про заходи щодо запровадження автоматизованої інформаційно- аналітичної системи ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я

Відповідно до підпунктів 6.10 та 6.35 підпункту 6 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2012 року № 467, та з метою моніторингу фактичного рівня ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про автоматизовану інформаційно-аналітичну систему ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я державної форми власності, що додається.

2. Державному підприємству «Український інформаційно-обчислювальний центр МОЗ України» (Є. Ярмолюк) забезпечити:

2.1. Розміщення автоматизованої інформаційно-аналітичної системи ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я (далі — ІАС) на серверах Міністерства охорони здоров’я України (далі — МОЗ України).

2.2. Можливість закладам охорони здоров’я безкоштовно отримати доступ до ІАС та вносити достовірну інформацію щодо наявних медико-технічних ресурсів до ІАС, а також доповнювати її у разі зміни стану їх використання.

2.3. Упровадження ІАС у закладах охорони здоров’я державної форми власності вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги, що розташовані у м. Києві, у термін до 01 березня 2013 року.

2.4. Упровадження ІАС у закладах охорони здоров’я державної форми власності, що розташовані у інших регіонах України, до 15 березня 2013 року.

2.5. Інформування щотижня МОЗ України про стан наповнення ІАС до 01 квітня 2013 року, а після зазначеного терміну щокварталу.

2.6 Надання методичних матеріалів та консультацій у роботі з ІАС Міністерству охорони здоров’я України, Міністерству охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, закладам охорони здоров’я.

3. Рекомендувати закладам охорони здоров’я комунальної форми власності застосовувати це Положення з метою обліку та аналізу рівня забезпечення медико-технічними ресурсами.

4. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у разі застосування ІАС з метою обліку та аналізу рівня забезпечення медико-технічними ресурсами:

призначити посадових осіб Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, відповідальних за користування ІАС у закладах охорони здоров’я. Завірені належним чином копії наказів про призначення посадових осіб надати до державного підприємства «Український інформаційно-обчислювальний центр МОЗ України» протягом 15 днів з дня набрання чинності цим наказом.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра керівника апарату Богачева Р. М.

7. Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення (Сіденко Ю. Г.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у встановленому законодавством порядку.

Віце-прем’єр-міністр України
Міністр
Р. Богатирьова

 


Завантажити: dod933_2012.pdf ( 130 Kb )

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції