Новини медицини

Наказ МОЗ України від 20.03.2019 № 612 «Про внесення змін до Розподілу витратного матеріалу «Діавітек ПД 1,5%» для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 26 листопада 2018 року № 2184»

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою раціонального та цільового використання витратного матеріалу «Діавітек ПД 1,5%» для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині «Централізована закупівля витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу», на підставі листів Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації від 12 березня 2019 року № 061-2875/04.03 та Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України від 14 лютого 2019 року № УС-216

 

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Розподілу витратного матеріалу «Діавітек ПД 1,5%» для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині «Централізована закупівля витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 26 листопада 2018 року № 2184 «Про Розподіл витратного матеріалу «Діавітек ПД 1,5%» для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік» (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 27 грудня 2018 року № 2481), виклавши його у новій редакції що додається.

2. Генеральному директору Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України Гайдуку Л.В.::

1) здійснити передачу витратного матеріалу «Діавітек ПД 1,5% розчин для перитонеального діалізу по 2000 мл у контейнері полімерному» з дотриманням відповідного температурного режиму, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік до Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації у кількості 90 одиниць.

3. Керівнику Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації:

1) організувати отримання витратного матеріалу, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Генеральному директору Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України Гайдуку Л.В.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати МОЗ України щодо передачі витратного матеріалу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

5.  Відповідальним за організацію передачі витратного матеріалу визначити керівника Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції