Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 19.12.2014 № 979 «Про тимчасову заборону застосування лікарських засобів»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
19.12.2014N 979
м.Київ
Про тимчасову заборону застосування лікарських засобів

 

Відповідно до частини сімнадцятої статті 9 Закону України «Про лікарські засоби», абзацу четвертого пункту 8 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2005 року № 376, та згідно із рекомендаціями Комісії з питань державної реєстрації лікарських засобів при МОЗ України (Протокольне рішення № 04/14 від 29 жовтня 2014 року)

НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово заборонити застосування лікарських засобів шляхом припинення дії реєстраційного посвідчення без повернення збору за їх державну реєстрацію згідно із переліком, що додається.

2. Управлінню фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції (Л. Коношевич) довести до відома суб’єктів ринку лікарських засобів інформацію про тимчасову заборону застосування на території України лікарських засобів, зазначених у додатку до цього наказу.

3. У разі внесення заявником в установленому порядку змін до реєстраційних матеріалів стосовно виробника діючої речовини на лікарські засоби, включені у додаток до цього наказу, поновити дії реєстраційних посвідчень на ці лікарські засоби рішенням МОЗ України, яким затверджено вищезазначені зміни, та внести відповідні відомості до Державного реєстру лікарських засобів України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Ю. Савка.

МіністрО. КВІТАШВІЛІ

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції